+38 (063) 757-74-72

Скільки разів на день потрібно гуляти з собакою?

Скільки разів на день потрібно гуляти з собакою?

В середньому, якщо собака нормально вигуляти, здорова і знаходиться в стабільному психоемоційному стані !!, вона захоче в туалет через 5-7 годин після їжі. І якщо годинку потерпіти ще якось реально, далі настає стан, який навряд чи можна назвати комфортним.

Пам'ятайте свої відчуття в подібній ситуації? 🥴

Чи готові Ви були адекватно реагувати на ці події, чи були надмірно імпульсивні? Собака не володіє ніякими особливими властивостями організму, які допомагають їй витримувати інтервал у 11-13 годин без наслідків для роботи сечостатевої системи в перспективі 😞

Крім того, є песики, які взагалі не здатні дотримуватися чистоти протягом такого тривалого часу. Для них 6-7 годин - це максимальна межа протягом усього життя тварини. І до цього теж потрібно бути готовими з деякими собаками. Наприклад, у тер'єрів така ситуація зустрічається набагато частіше, ніж у інших собак.

Тому сервіс Dog Chill - це не про те, як зменшити час, проведений вами з вашої собакою. А про те, як в 21-му столітті зробити життя собаки ще більш щасливим і комфортним.»

Доречі, хлопці с фото гуляють по ЧОТИРИ рази на день - два рази наш догсіттер, два - власниця сабунь. А іноді на ранню прогулянку о 07:00 виходить наш догсіттер. А що робить?! Любимо їх сильно! Краще ми рано прокинемось, ніж красунчики будуть терпіти 😇😁

Оксана Галан