Привіт. Мене звати Купер, я засновник і ідейний натхненник проекту dogchill. Ідея проекту крутилася в моїй собачій голові досить давно, але для початку я б хотів розповісти свою історію.

Одного чудесного дня, 30 вересня 2016 року я переїхав до Києва з Черкаської області. Я був останнім красенем з виводку, і мене ніхто не хотів брати, тому що задня права лапка в мене була напухша. Крім мого на даний момент тата, а на той момент просто цікавого незнайомця, який добре пах і дозволяв мені заважати йому вести авто.

Якихось 2,5 години, і я в столиці.

З моєю появою у сім'ї Волошиних, а на той час вони ще не були офіційно сім'єю, все змінилося.

Пропоную передивитись галерею, тут я постарався коротко описати своє життя від переїзду до Києва до запуску проекту Dogchill.
Мій перший день в Києві, вибачте мене працівники супермаркету, я не спеціально промочив тележку, я просто ще не вмів терпіти.
Тут я заважаю тату вести авто, він віз мене незрозуміло куди
На мене наділи подарунковий бант, і подарували якійсь чорнявій дівчині. Як виявилось згодом - це моя нова мама. Вона норм.
Ну прямо дуже норм, закохався в неї з першого погляду.
Потім я став складним підлітком, і вдарився в Hip-Hop.
Але в любому віці і в любому випадку я любив чілити.
Їздив на море.
І чілив там.
Не дуже люблю фоткатись.
Але люблю подорожувати.
Навіть взимку, але ненавиджу куртку.
Потім я одружив татка і маму.
Заповни вірно свої контактні данні і найближчим часом ми зв'яжемось з тобою
* Перший пробний вигул всього 99 грн
Ти точно продивився галерею? Це важливо.

Трохи згодом, мої батьки захотіли мене монетизувати. Хотіли влаштувати мене водієм в Uber, та мене не взяли, бо "в мене лапки".

В Uklon майже домовились, та вони в січні 2019 відключили ланоси від своєї системи, і я залишився без роботи, за що я їм дуже вдячний.

Потім до мене прийшло просвітлення.

Я збагнув, що у тих рідких випадках, коли батьки не брали мене з собою у подорожі - вони лишали мене на друзів. З ними добре, за виключенням того, що вони не так загартовані холодом і дощем, як тато з мамою, і виводили мене гуляти буквально на 10-15 хвилин 2 рази на день.

Мене це, звісно, не влаштовувало, і я поставив собі за мету позбавити всіх собак Києва цього непорозуміння. Собака повинна гуляти вдосталь.

Це надихнуло мене створити домашню перетримку, де зі мною гралися б, і достатньо вигулювали.

Останньою краплею стало те, що коли мама завагітніла і вже не могла мене вигулювати, а тато пішов на Олімпійський дивитись Лігу Чемпіонів і знайшов в інтернеті послугу вигулу собак та замовив її.

Все було б добре, але той виконавець мене загубив. Я блукав 3 години, і з рештою сам повернувся додому. В ту ніч, я не зімкнув своїх очей ні на мить, все думав над сервісом для вигулу собак, якому татко міг би довіряти. Так я створив якісний вигул собак в Києві, з GPS маршрутом, надійшим обладнанням, фотозвітом та описом прогулянки.

Згадуючи раннє дитинство, мені б не завадила собача няня, тоді б я не з'їв 7 пар взуття мами, і батькам не довелося б робити ремонт у 2-х квартирах. Так з'явилася собача няня.
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Заповніть форму, і скоро ми передзвонимо, щоб поставити кілька запитань про собаку і підібрати вам ідеального виконавця.

А якщо не хочеться чекати,
зателефонуйте нам по телефону:
+380 63 757 74 72
* Перший пробний вигул всього 99 грн
Made on
Tilda