Хто нас навчає?
Оксана Галан
Спеціалістка з корекції поведінки домашніх тварин (підготовка в рамках Школи прикладної етології к.б.н. і етолога Хайфського Університету Соф'ї Баскіної)
  • Співзасновниця Школи взаєморозуміння з тваринами Pets&People
  • Спеціалістка з корекції поведінки домашніх тварин (підготовка в рамках Школи прикладної етології к.б.н. і етолога Хайфського Університету Соф'ї Баскіної)
  • Ветеринарно-кінологічна школа при Московській Державній Ветеринарній Академії ім. К.І. Скрябіна
  • Курс інструктора з робочих якостей КСУ
  • Курс практичної дієтології від Члена Спільноти ветеринарного й порівняльного годування European Society of Veterinary & Comparative Nutrition Анни Ліньової
Наталя Подобрєєва
Провідна спеціалістка з дог-фітнесу й спортивної медицини для собак
• Співзасновниця Школи взаєморозуміння з тваринами Pets&People

• Провідна спеціалістка з дог-фітнесу й спортивної медицини для собак

• Спеціалістка з реабілітації собак (C.C.R.P. — Canine Rehabilitation Certificate Program), Університет Теннессі, США

• Укладачка й лекторка курсу "Здорова собака = щаслива собака"

Наша гордість - наша команда!
Професійні вигульщики та догсіттери: мають досвід спілкування з собаками, проходять навчання та здають іспити у спеціалістів з корекції поведінки собак.
Олександр
Вигульщик, догсіттер, 23 роки
Олександр з дитинства любить великих собак, мав метиза Пітбуля Бетті. Основна діяльність - менеджер по роботі з клієнтами одної з найбільших продуктових IT компаній України. Спеціалізація в dogchill - вигул та перетримка великих собак 30+ кг
Настя
Вигульщиця, няня для собак, 28 років
Настя мала в дитинстві прудку мисливицю, кокер-спаніеля Клару. Робота в dogchill - перший крок, до професійного вивчення кінології. Основна діяльність - рекрутер в міжнародному фінансовому холдингу. Спеціалізація в dogchill - вигул та няня для собак до 30 кг
Каріна
Вигульщиця, догсіттер, 24 роки
Каріна не один раз прилаштувала бездомних собак, остання - такса Джесі живе в її мами. Любов до собак у Каріни - з самого дитинства. Основна діяльність - лікар-терапевт. Спеціалізація в dogchill - вигул та перетримка собак до 35 кг.
Квітослава
Вигульщиця, догсіттер, 28 років
Організатор заходів.
Рукодільниця. Мандрівниця.
Прихильниця собачого світу!

Собаки також від Квіти без розуму, у них взаємна любов.
Готова і в дощ, і в сніг, і на світанку проводити активно час з собаками.
Заряджає позитивним настроєм навіть найсумніших собак.

Спеціалізація в dogchill: вигул, перетримка та Няня для собак до 30 кг
Аня
Вигульщиця, 27 років
Project manager dogchill. Не уявляє свого життя без подорожей, скайдайву і тварин!
Аня інтроверт, тому проводячи час з собаками вона почуває себе максимально комфортно. Хвостатим також весело проводити з нею час. Це взаємна любов!
Спеціалізація в Dogchill - project manager, вигульщик, няня для собак до 30 кг.
Катя
Вигульщиця, 27 років
Катя має своїх двох хвостиків, з якими по черзі гуляє по 1 годині 3 рази на добу, але їй цього недостатньо! Одного дня Катя звільнилася з офісу одного з найбільших телеканалів для того, щоб працювати з собаками! У вільний від собак час Катя навчається шити одяг для хвостатих.
Спеціалізація в dogchill - вигул собак від до 60 кг
Іван
Вигульщик, догсіттер, 19 років
Іван дуже легко знаходить спільну мову будь якою собакою! У Вані було 3 собаки: Німецька вівчарка Аракс, метис Кнопа і французький бульдог Бакс, з ними він отримав багато досвіду! Роботу в dogchill поєднує з навчанням, Іван - студент-медик!
Спеціалізація в dogchill - вигул та перетримка собак 5-60 кг.
Поліна
Догсіттер, 28 років
В Поліни своїх собак не було, але завжди про них мріяла. Дуже любить маленькі породи: йорки, болонки, бішони, чіхуа-хуа! Основна діяльність - художник-дизайнер! Поліна працює вдома, отже 24/7 вона приділяє нашим хвостатим клієнтам!

Спеціалізація в dogchill - перетримка собак до 10 кг

Юля
Няня для собак, 32 роки
Юля має собак на протязі всього життя, крім того, всі собаки Юлі були таксами. Як не дивно, зараз в Юля розділяє помешкання з таксою на ім'я Жора! Але собак в світі дуже багато, а Юля у нас лише одна! Тому вона інколи виділяє свій дорогоцінний час, щоб побути на одинці з іншими собаками.
Юля працює директором рекламної агенції.
Спеціалізація в dogchill - няня для собак до 30 кг, бажано такс)
Марина
Вигульщиця, догсіттер, 21 рік
У Марини був метис вівчарки Рекс, як в відомому серіалі. Досвід роботи з собаками у Марини з самого дитинства! Зараз у Марини вівчарка Бай. Марина фотограф і відеограф, у вільний від роботи час займається плаванням, айкідо, метанням ножів та проводить час з собаками в dogchill!
Спеціалізація в dogchill - вигул та перетримка собак до 50 кг.

Ліза
Вигульщиця, няня для собак
З дитинста мріяла про собаку. Першою стала жорсткошерстна такса Кльопа. Багато часу приділяє Джек Расселу Брокен - Челсі, своєї сестри! Дуже любить довгі прогулянки з собаками. Основна діяльність - менеджер архівів.
Спеіалізація в dogchill - вигул, няня для собак до 30 кг
Настя
19 років, вигульщиця, догсіттер, няня для собак
Має досвід з чотирьолапими з дитинства. Московська сторожова була її улюбленицею. Вівчарка Карат - був відданим другом всієї сім'ї, а боксер Сьомка здавався справжнім велетнем, для тоді ще маленької Насті. Дуже любить компанію хвостатих, під час прогулянок з ними отримує багато позитивних емоцій, та дарує собуням хороший настрій. Основна діяльність - сдудентка медичного університету.
Спеціальність в dogchill - вигул, перетримка собак до 60 кг
Замовити послугу
"СОБАЧА НЯНЯ", від 240 грн
Заповніть форму, і скоро ми передзвонимо, щоб поставити кілька запитань про собаку і підібрати вам ідеального виконавця.

А якщо не хочеться чекати,
зателефонуйте нам по телефону:
+380 63 757 74 72
* Перший пробний вигул всього 99 грн
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Заповніть форму, і скоро ми передзвонимо, щоб поставити кілька запитань про собаку і підібрати вам ідеального виконавця.

А якщо не хочеться чекати,
зателефонуйте нам по телефону:
+380 63 757 74 72
* Перший пробний вигул всього 99 грн
Made on
Tilda